Anne-Marie Boberg röllakanmatta

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNE-MARIE BOBERG, röllakanmatta, signerad AMB, ca 245x167 cm

Bruksslitage, fläckar

457826

2017-04-28