Arne Jones skulptur i terracotta

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNEJONES (1914-1976): Sittande kvinna, signerad och daterad på sockeln Jones 47, terracotta, höjd 23 cm

Skulptur med obtydligt nagg, sockel med kantnagg

457828

2017-04-26