Bror Hjorth skulptur i patinerad gips

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROR HJORTH (1894-1968) "Vilande flicka", patinerad gips, signerad, daterad och numrerad Bror Hjorth 1951, 56/85, höjd 17, längd ca 22 cm

Mindre bortfall

457829

2017-04-26