Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BROR HJORTH (1894-1968) "Vilande flicka", patinerad gips, signerad, daterad och numrerad Bror Hjorth 1951, 56/85, höjd 17, längd ca 22 cm
Mindre bortfall
457829
2017-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här