Stolar teak 1960-tal

Stolar teak 1960-tal
Stolar teak 1960-tal
Stolar teak 1960-tal
Stolar teak 1960-tal
Stolar teak 1960-tal
Stolar teak 1960-tal
Stolar teak 1960-tal
Stolar teak 1960-tal
Stolar teak 1960-tal
Stolar teak 1960-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AB JOHANSSON & SÖNER, stolar, 2+2 st, runt 1900-talets mitt, teak, stämpelmärkta AB Johanssons & Söner, Hyssjna, tyg "Teheran" Josef Frank för Svenskt tenn respektive "Lotus" GP. Baker, sitthöjd 44 cm

457831

2017-04-26