Stolar teak 1960-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AB JOHANSSON & SÖNER, stolar, 2+2 st, runt 1900-talets mitt, teak, stämpelmärkta AB Johanssons & Söner, Hyssjna, tyg "Teheran" Josef Frank för Svenskt tenn respektive "Lotus" GP. Baker, sitthöjd 44 cm
457831
2017-04-26