Automat för tuggummi USA

Automat för tuggummi USA
Automat för tuggummi USA
Automat för tuggummi USA
Automat för tuggummi USA
Automat för tuggummi USA
Automat för tuggummi USA
Automat för tuggummi USA
Automat för tuggummi USA

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUGGUMMIAUTOMAT, 1900-talets andra hälft, USA, rödlackerad aluminium, höjd ca 101 cm

Slitage

457834

2017-04-26