Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LJUSSTAKE, 1800-talets början, empire, Frankrike, brännförgylld brons, egyptiserande dekor med sfinxer, överdel med eldsflammor, höjd 32 cm
Omförgylld, en vinge med lagning
457863
2017-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här