Ljusstake Fransk empire

Ljusstake Fransk empire
Ljusstake Fransk empire
Ljusstake Fransk empire
Ljusstake Fransk empire
Ljusstake Fransk empire
Ljusstake Fransk empire
Ljusstake Fransk empire
Ljusstake Fransk empire

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKE, 1800-talets början, empire, Frankrike, brännförgylld brons, egyptiserande dekor med sfinxer, överdel med eldsflammor, höjd 32 cm

Omförgylld, en vinge med lagning

457863

2017-04-27