Ljusstakar empire
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, möjligen Ryssland, förgylld och patinerad brons, ljuspipa uppburen av bevingade barn, slipat stamglas, sockel i marmor, höjd 32,5 cm
Kuntoraportti
Ett glas lagat
457864
Päivämäärä:
2017-04-27