Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

12 000 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, möjligen Ryssland, förgylld och patinerad brons, ljuspipa uppburen av bevingade barn, slipat stamglas, sockel i marmor, höjd 32,5 cm

Kuntoraportti

Ett glas lagat

457864

Päivämäärä:

2017-04-27