Viktoria Fedorenko olja

Viktoria Fedorenko olja
Viktoria Fedorenko olja
Viktoria Fedorenko olja
Viktoria Fedorenko olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKTORIA FEDORENKO, blomsterstilleben, olja på duk, signerad a tergo, ca 43,5x65,5 cm

457868

2017-04-30