Bert-Håge Häverö
Valmis
2017-04-30
457870
| Korkein tarjous | 8 200 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Norrskär", signerad och daterad Bert Håge Häverö -99, olja på pannå, ca 32,5x23 cm