Bert-Håge Häverö

Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Norrskär", signerad och daterad Bert Håge Häverö -99, olja på pannå, ca 32,5x23 cm

457870

2017-04-30