Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Norrskär", signerad och daterad Bert Håge Häverö -99, olja på pannå, ca 32,5x23 cm
457870
2017-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här