Olja på duk

Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SABINO OJERO DE ROMARATE, Kvinna, olja på duk, signerad, 39x29 cm

Smärre slitage

457871

2017-04-30