Cykel

Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CYKEL, Monark, trehjuling, 1960/70-tal, fungerande lås med nyckel, höjd ca 110, längd 130 cm,

Zustandsbeschreibung

Rostangrepp, bruks och åldersrelaterat slitage.

457890

2017-04-27