Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CYKEL, Monark, trehjuling, 1960/70-tal, fungerande lås med nyckel, höjd ca 110, längd 130 cm,
Zustandsbeschreibung
Rostangrepp, bruks och åldersrelaterat slitage.
457890
2017-04-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner