Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNA, silver, empire, rund bukig form med handtag i ben, kontrollstämplad Nikolai Lukich Dubrovin, Moskva 1835, spår av invändig förgyllning, höjd 9 cm, vikt 154 g
Med bucklor
457912
2017-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här