Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, silver, empire, rund bukig form med handtag i ben, kontrollstämplad Nikolai Lukich Dubrovin, Moskva 1835, spår av invändig förgyllning, höjd 9 cm, vikt 154 g

Med bucklor

457912

2017-04-27