Carl Fredrik Reuterswärd Konkret

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "The Outsider", signerad och daterad 1980, även signerad a tergo, akryl på duk, 59x72 cm

457913

2017-04-29