Armband örhängen 1 par ring 18 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMBAND, ÖRHÄNGEN, 1 par, RING, 18 k guld, dekor med carréslipade rubiner samt totalt 82 småbriljanter, ringstorlek ca 16,5 mm, armbandets längd ca 16,5 cm, karbinhake, total vikt ca 19 g

Snurrebussar förgyllt silver, flertalet diamanter med hack, rubiner med repor samt några med skador

457932

2017-04-30