Saltkar silver St. Petersburg

Saltkar silver St. Petersburg
Saltkar silver St. Petersburg
Saltkar silver St. Petersburg
Saltkar silver St. Petersburg
Saltkar silver St. Petersburg
Saltkar silver St. Petersburg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, silver, empire, kontrollstämplad Mikhail Mikhailovich Karpinsky, S:t Petersburg 1826, invändigt förgylld, godronerat liv samt stiliserade blommor, höjd 5, 8x6 cm, vikt ca 51 g

Slitage och mindre bucklor

457935

2017-04-27