Ljusstakar Skultuna Bruk

Ljusstakar Skultuna Bruk
Ljusstakar Skultuna Bruk
Ljusstakar Skultuna Bruk
Ljusstakar Skultuna Bruk
Ljusstakar Skultuna Bruk
Ljusstakar Skultuna Bruk
Ljusstakar Skultuna Bruk
Ljusstakar Skultuna Bruk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, mässing, 1800-tal, Skultuna Bruk, svarvade, höjd ca 20-22 cm

Smärre stötskador, slitage

457937

2017-04-27