Matgrupp laminat

Matgrupp laminat
Matgrupp laminat
Matgrupp laminat
Matgrupp laminat
Matgrupp laminat
Matgrupp laminat
Matgrupp laminat
Matgrupp laminat
Matgrupp laminat
Matgrupp laminat

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, ask och laminat, 2000-tal, bord samt 6 stolar, stoppad sits, mått bord höjd ca 74, 190x110 cm

Smärre slitage

457959

2017-04-27