Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSFLASKOR, 11 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått samt järnoxid, några med märke i botten, höjd ca 6-8 cm

Smärre nagg, lock saknas, slitage, smärre sprickor

457966

2017-04-27