Kontorstol

Kontorstol
Kontorstol
Kontorstol
Kontorstol
Kontorstol
Kontorstol
Kontorstol
Kontorstol
Kontorstol
Kontorstol

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONTORSTOL, ek, 1930/40-tal, centralfot med snurrfunktion, armlän

Bruksslitage, vissa skador

457975

2017-04-27