Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSFLASKOR, 12 st., porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger samt järnoxid, några med märke i botten, höjd ca 6-9 cm

Slitage, lock saknas, ett lock fast

457976

2017-04-27