Fotpall Bröderna Andersson
2017-04-27
457980
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRÖDERNA ANDERSSON, fotpall, 1960-tal, teak, klädd i textil, sitthöjd ca 40, 66x39 cm
Visst slitage