Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL KAUFMANN (Österrike, 1843-1901): Månsken, signerad Th Walter, olja på duk, 70x55 cm (inkl ram 102x87 cm)
Krackelyr, lagning
458005
2017-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här