Råttsvansskedar 1700-tal England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÅTTSVANSSKEDAR, 2 st., silver, England, 1700-tal, en London, otydliga stämplar, längd ca 20 cm, vikt ca 132 g

En med gravyr

458020

2017-04-28