Karmstolar barock resp barockstil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, barock respektive barockstil, ek, skuren dekor, sitts i lädder, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, skador, maskstunget

458024

2017-04-28