Matgrupp barockstil ek

Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek
Matgrupp barockstil ek

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets första hälft, barockstil, ek, röd skinnklädsel, bestående av 10 stolar, matbord, höjd 77, 100x183, 2 iläggsskivor à 45 cm vardera

Slitage, ytskador

458036

2017-04-30