Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr., 1900-talets slut gustaviansk stil, bestående av: bord, stolar 8 st , 2 iläggsskivor, skuren dekor av bl a fleuroner, vitlaserat lövträ, stolarnas ryggbrickor med rotting, bordets diameter ca 115, höjd 74, iläggsskivornas bredd 55, stolarnas sitthöjd 50 cm

Bruksslitage. Bordsskiva med smärre fläckar

458040

2017-04-27