Skulptur Gunnar Nylund
Valmis
2017-05-01
458043
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
GUNNAR NYLUND (1904-1997), skulptur, Rörstrand, i form av flickhuvud, stengods, ljusgrön underglasyr, signerad Rörstrand Nylund, höjd ca 19 cm
Krackeleringar