Herman Steiner relief i skuren valnöt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN STEINER (1878-1963): Porträtt relief, signerad och daterad Herm Stener 1926, skuren valnöt, 29x33 cm

Mindre ytskada

458073

2017-04-28