Åke Holm akvarell

Åke Holm akvarell
Åke Holm akvarell
Åke Holm akvarell
Åke Holm akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980): "Lot och hans hustru", signerad Å Holm, akvarell, 13x19 cm

458100

2017-04-27