Spegeltrymå gustaviansk stil

Spegeltrymå gustaviansk stil
Spegeltrymå gustaviansk stil
Spegeltrymå gustaviansk stil
Spegeltrymå gustaviansk stil
Spegeltrymå gustaviansk stil
Spegeltrymå gustaviansk stil
Spegeltrymå gustaviansk stil
Spegeltrymå gustaviansk stil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGELTRYMÅ, gustaviansk stil, ca 1900, bord med stenskiva, spegel med krön av bandrosett samt festonger, förgylld, facettslipat glas, höjd ca 72+200 cm, bredd 82 cm

Bruksslitage, dekor med visst bortfall samt lagningar

458129

2017-04-27