Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

SNUSFLASKOR, 6 st., sten, Kina, 1900-tal, bland annat agat, rosenkvarts samt jade, höjd ca 6-10 cm

Nagg, lock saknas, sprickor, ett lock defekt samt fast

458136

2017-04-27