Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
SNUSFLASKOR, 6 st., sten, Kina, 1900-tal, bland annat agat, rosenkvarts samt jade, höjd ca 6-10 cm
Nagg, lock saknas, sprickor, ett lock defekt samt fast
458136
2017-04-27