Änterbila

Änterbila
Änterbila
Änterbila
Änterbila
Änterbila
Änterbila

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

ÄNTERBILA svensk, 1700-tal, svärtat skaft och bila, längd 87 cm

sprickor skador

458145

2017-05-01