Torbjörn Calvero, "Led Zeppelin"

Torbjörn Calvero,
Torbjörn Calvero,

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): Led Zeppelin, signerad, daterad och numrerad på baksidan Calvero 2009 1/5, fine art digital print, 40x60 cm

458163

2017-05-06