Torbjörn Calvero "Bruce Springsteen"

Torbjörn Calvero
Torbjörn Calvero

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): Bruce Springsteen, signerad, daterad och numrerad på baksidan Calvero 2009 1/5, fine art digital print, 4x60 cm

458164

2017-05-06