Stanislaw Fijalkowski träsnitt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STANISLAW FIJALKOWSKI (Polen, 1922), komposition, träsnitt, signerad och numrerad 7/25, 48x38 cm

458176

2017-05-11