Oman Junior skrivbord

Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord
Oman Junior skrivbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMAN JUNIOR, Danmark, skrivbord "Modell 77", teak, 1960-tal, lådor samt klaff med bakomvarande förvaring, fristående modell, höjd ca 72, 156x79 cm

Visst slitage, ena kortsidan med kraftig repa, trasig nyckel medföljer

458177

2017-05-02