Oman Junior skrivbord
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMAN JUNIOR, Danmark, skrivbord "Modell 77", teak, 1960-tal, lådor samt klaff med bakomvarande förvaring, fristående modell, höjd ca 72, 156x79 cm
Visst slitage, ena kortsidan med kraftig repa, trasig nyckel medföljer
458177
2017-05-02