Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSFLASKOR, 14 st., sten, emalj samt porslin, Kina, 18/1900-tal, vissa med märke, höjd ca 4-9 cm

Slitage

458192

2017-04-28