Elsa Ström-Ciacelli

Elsa Ström-Ciacelli
Elsa Ström-Ciacelli
Elsa Ström-Ciacelli
Elsa Ström-Ciacelli

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELSA STRÖM-CIACELLI (1876-1952), blomsteräng mot träd och klippor, signerad E Ström, olja på duk, ca 61 x 40,5 cm

458199

2017-04-28