Eric Merthen Tornado

Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado
Eric Merthen Tornado

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIC MERTHEN, "Tornado", soffa, IRE möbler, Skillingaryd, ek samt remmar i kärnläder, lösa textilklädda plymåer, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, klädsel med vissa skador

458201

2017-05-02