S Belaieff oljemålning

S Belaieff oljemålning
S Belaieff oljemålning
S Belaieff oljemålning
S Belaieff oljemålning
S Belaieff oljemålning
S Belaieff oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

S BELAIEFF (1900-tal): Stockholmsmotiv, S:t Eriksgatan/Sveavägen, signerad S Belaieff, olja på duk, ca 53,5x80 cm

458205

2017-04-28