Snurrfåtölj bambu

Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu
Snurrfåtölj bambu

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, stomme i bambu, centralfot, blommig klädsel, sitthöjd ca 41 cm

Smärre skador, klädsel med slitage

458212

2017-04-28