Kris

Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

KRIS, Bali, vågig damaskerad klinga med stålskuren dekor, skulpterat fäste i förgylld koppar, balja i mässing med växtdekor, längd 45 cm
Proveniens Rashammar

458220

2017-09-24