Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FELIX GMELIN (född 1962): Utan titel (stilleben), signerad och daterad på baksidan Felix Gmelin 1989, kemigram, ca 59x40 cm
458222
2017-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här