Felix Gmelin

Felix Gmelin
Felix Gmelin
Felix Gmelin
Felix Gmelin

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

FELIX GMELIN (född 1962): Utan titel (stilleben), signerad och daterad på baksidan Felix Gmelin 1989, kemigram, ca 59x40 cm

458222

2017-04-30