Maria Manuela Vintilescu målning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): "Devine mirror", signeradoch daterad atergo Maria Manuela 2007, akryl på duk, 80x40 cm

Proveniens: Galleri Stefan Larsson Uppsala

458244

2017-04-28