Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KRIS, Madura, damaskerad klinga med förgylld dekor, skulpterat fäste i ben, mendak besatt med stenar, balja klädd i silverplåt, längd 45 cm
Proveniens Rashammar
458261
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här