Kris Madura

Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRIS, Madura, damaskerad klinga med förgylld dekor, skulpterat fäste i ben, mendak besatt med stenar, balja klädd i silverplåt, längd 45 cm
Proveniens Rashammar

458261

2017-09-24