Peter Hvidt & Orla Mølgaard "Minerva" soffa

Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa / dagbädd, "Minerva", 1960-tal, klädd i blått textil, teak, ett armlän, brickmärkt FD, sitthöjd ca 40, totalhöjd ca 80 djup ca 76 längd ca 200 cm

Fläckar, slitage

458268

2017-04-30