Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, Bodafors, sideboard, 1960-tal,
teak, fyra lådor i sarg, fyra dörrar med bakomliggande hyllplan, bredd 210, djup 45, höjd 80 cm.
Sltage, ytskador på ett av frambenen
458274
2017-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här