Design Bertil Frihagen för Bodafors

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, Bodafors, sideboard, 1960-tal,
teak, fyra lådor i sarg, fyra dörrar med bakomliggande hyllplan, bredd 210, djup 45, höjd 80 cm.

Sltage, ytskador på ett av frambenen

458274

2017-04-30